POSKYTNUTÍ MÍSTA PODNIKÁNÍ PRAHA

Virtuální kancelář a místo podnikání Praha pro OSVČ jako konkurenční výhoda

Lukrativní místo podnikání na prestižní adrese v Praze může být v některých oblastech podnikání velmi důležité. Adresa v centru Prahy působí důvěryhodně a prestižně.


Stejně tak jako existují virtuální kanceláře pro firmy, společnosti s ručeným omezením, akciové společnosti a právnické osoby, mohou mít živnostníci a osoby samostatně výdělečně činné své virtuální sídlo v Praze. Podle živnostenského zákona se toto místo nazývá místo podnikání a jeho adresa musí být zapsána na živnostenském a finančním úřadě a posléze také na sociální a zdravotní pojišťovně. Místo podnikání se může lišit od adresy trvalého pobytu fyzické osoby i od adresy provozovny.


Virtuální kancelář pro OSVČ je levnou alternativou, chcete-li mít místo podnikání v Praze a nechcete-li platit zbytečné náklady na udržování chodu a placení drahého pronájmu kanceláře v Praze. S námi si můžete kancelář v Praze dovolit. Nabízíme vám balíčky služeb přesně podle vašich potřeb. Stačí si vybrat, zda vám stačí jen zapsání místa podnikání na úřadech a doručování písemností, nebo zda potřebujete i osobní telefonní linku, administrativní výpomoc, konferenční místnost k pronájmu a další služby virtuální kanceláře pro OSVČ.Co získáte pořízením místa podnikání Praha?

Předně je to zázemí vaší virtuální kanceláře pro OSVČ v centru Prahy. Pokud jsou navíc vaši klienti převážně z hlavního města, určitě na ně lépe psychologicky působí, když máte adresu místa svého podnikání také v Praze. Virtuální kancelář pro fyzické osoby podnikatele v Praze může přijít vhod i při jednání s úřady. Spolu s poskytnutí lukrativního místa podnikání zajišťujeme rovněž kancelářskou činnost na profesionální úrovni, jako je evidence doručené pošty, zasílání veškeré korespondence na doručovací adresu a také označení OSVČ v naší nemovitosti.Stabilní zázemí pro OSVČ na adrese v Praze

Nejde však pouze o lukrativní adresu pro místo podnikání pro fyzické osoby podnikatele. V rámci našich služeb poskytujeme živnostníkům plně vybavenou a funkční kancelář. Zařídíme pro vás vše, od zapsání vašeho místa podnikání na úřadech, až po příjem zásilek, vyřizování telefonických hovorů nebo krátkodobé pronájmy jednacích prostor pro živnostníky Praha.Úspora nákladů díky virtuální kanceláři pro živnostníky

Pokud využijete služeb našich virtuálních kanceláří pro fyzické osoby podnikatele Praha, získáte nejenom profesionální služby a nadstandardní výhody plynoucí z prestižní adresy, ale také uspoříte své náklady. Mít kancelář v Praze je totiž v dnešní době velmi nákladnou záležitostí jak pro firmy, tak pro osoby samostatně výdělečně činné. Pokud navíc nepotřebujete kancelář v Praze nonstop, nevyplatí se vám financovat její provoz.
Virtuální kancelář pro OSVČ může být odpovědí na vaše aktuální potřeby. Vyberte si z mnoha balíčků našich služeb ten, který se vám bude hodit nejlépe, nebo nás kontaktujte a naši vyškolení pracovníci vám sestaví mix služeb na míru.

 Výhody pronájmu a poskytnutí místa podnikání

1.    Nízké finanční náklady na udržování chodu virtuální kanceláře pro OSVČ Praha.
2.    Stabilní zázemí virtuální kanceláře Praha.
3.    Místo podnikání na prestižní adrese v centru Prahy.
4.    Finanční úspora prostředků.
5.    Veškerá jednání související s přepisem místa podnikání zařídíme za vás.
6.    Vysoká profesionalita poskytovaných služeb sídla pro živnostníky.
7.    Vyškolený personál k ruce pro přejímání zásilek.
8.    Možnost krátkodobých pronájmů zasedacích prostor pro vaše jednání s klienty.

 

 

Legislativní požadavky na živnostníky při změně místa podnikání

Podle současných regulí živnostenského zákona musí každá fyzická osoba OSVČ uvádět místo podnikání. To se nemusí shodovat s místem trvalého bydliště OSVČ, ani s adresou provozovny OSVČ. Změna místa podnikání OSVČ musí být hlášena prostřednictvím formuláře na několika úřadech a to vždy v termínu od této změny.

Kde je třeba změnu nahlásit?  

  • Živnostenský úřad
  • Finanční úřad
  • Sociální pojišťovna
  • Zdravotní pojišťovna


Nestarejte se o nic! Stačí, když nás kontaktujete a budete si chtít místo podnikání přenést na naši adresu a my příslušné změnové formuláře vyplníme za vás. Věnujte se své práci a my zajistíme veškeré formality spojené se změnou místa vašeho podnikání v ceně již od 2.000,- Kč