Sídlo pro živnostníky ve velkém městě = výhody v menším počtu kontrol

 

Vybrané sídlo pro OSVČ může mít zásadní vliv na celkový úspěch živnostníka. Jste-li zrovna ve fázi, kdy se rozhodujete, kde by mělo být Vaše budoucí místo podnikání pro OSVČ, určitě zvažte možnosti velkých měst. Velké město pro sídlo pro fyzické osoby má řadu rovnítek.

 

Sídlo pro OSVČ = anonymita a vysoká koncentrace potenciálních klientů

Sídlo pro OSVČ, které by bylo v Praze, ale třeba také v Brně, Vám nabídne svoji anonymitu. Současně však sídlo pro fyzické osoby ve velkém městě, Vám umožní těžit z vysoké koncentrace potenciálních klientů, které můžete Vaší cílenou nabídkou služeb, produktů oslovit, zaujmout, získat a udržet si jejich stálou pozornost.

 

Sídlo pro OSVČ = s menší administrativní zátěží

Překvapivě, i když by to třeba málokdo čekal, pak zvolíte-li si za sídlo pro OSVČ velké město, například Prahu, pak Vás bude čekat menší četnost kontrol, než v případě, že by sídlo pro fyzické osoby bylo v menším městě, či na vesnici. Nejméně kontrol se uskutečňuje právě ve velkých městech, nehledě na aktivitu úřadů. S ohledem na již zmiňovanou administrativní zátěž, se nejeden živnostník rozhodne změnit své sídlo pro fyzické osoby. Virtuální kancelář, která Vám, jako živnostníkovi umožní mít sídlo pro OSVČ na lukrativním sídle, nejenže splňuje veškeré požadavky zákona, ale také přináší značnou finanční úsporu.